Doprava zdarma nad 3.500,- kč.

Tealounge Kapslové sypané čaje

 

Vyberte si z 29. druhů kvalitních sypaných kapslových čajů pro systém Tealounge. Plně kompatibilní s přístroji Cafissimo a pomocí redukce lze použít i v Dolge Gustu. 

Dostupnost Skladem
Varianta
72 Kč    
Značka Teekanne
Kategorie Ovocný čaj
 

Lahodný ovocný čaj Karamelový Apple Pie vždycky osladí každodenní život. Vychutnejte si tento vyjímečný ovocný čaj jako svou sladkou odměnu . 

Mimochodem: Lákavý ovocný čaj je bez kalorií - sladký zážitek s čistým svědomím.

Složení: jablka (50%), ibišek, šípky, jablečný závin příchuť (7%), Stevia listy, lékořice, karamelu aroma, kořen čekanky.

Balení obsahuje 8 kapslí

 

Hot Love - láska je nejlepší vřelá. Dopřejte si svůdné, ovocně sladké maliny a nejjemnější vanilkovou příchuť. Nádherná vůně a jasně červená barva činí tuto dokonale vyváženou kompozici radost pro všechny smysly

Nechte se hýčkat čerstvě uvařeným šálkem horké lásky . 

Složení: ibišek, jablka, sladké ostružiny, vanilkové aroma (8%), malinová příchuť, lékořice, přírodní aroma, malina, vanilkový lusk.

Balení obsahuje 8 kapslí

 

Při přípravě Orange Splash v přístroji TEALOUNGE se ovocná šťáva rozvíjí a dodává čaji extra nádech čerstvé ovocné a oranžově červené barvy .

Složení: jablka, ibišek, sladké ostružiny, bílý ibišek, pomerančová příchuť (8%), pomerančový džus koncentrát (6%), broskvové aroma, broskve

Balení obsahuje 8 kapslí

 

Sweet Apple - pro tento lákavý ovocný čaj se používají pouze ty nejlepší jablka. Ovocný zážitek je doplněn sladkými ostružinovými listy a ibiškem a dalšími vybranými přísadami, které jsou doladěny jemnou příchutí fíku.

Vychutnejte si šálek rubínově červeného ovocného čaje čerstvě uvařeného v pístroji TEALOUNGE . A zažijte vzrušující sladkou a ovocnou chuť tohoto ovocného čaje.

Složení: jablka (25%), bílý ibišek, sladké ostružinové listy (18%), ibišek (10%), šípek (8%), Kořen čekanky, lékořice, aroma fíků, jablková chuť, fíky

Balení obsahuje 8 kapslí

 

Tento sladký polibek je čisté pokušení. Objevte Sweet Kiss - lahodné ovocné potěšení s kombinací jemné třešně s jahodovou příchutí. 

Vychutnejte si toto ovocné zralé chuťové dobrodružství s bohatou červenou barvou. Neodolatelná lahodnost - nechte se svést!

Složení: jablka, ibišek, šípek, jahodová příchuť, třešňová příchuť, lékořice, přírodní aroma, jahody, třešně granule.

Balení obsahuje 8 kapslí

 

Wild Berry - v tomto obzvlášť příjemném ovocném čaji je spousta zkušeností a intuice. Jemně vyvážená směs různých bobulí a sladkých ostružinových listů na bázi jablek a ibišky a dalších vybraných ingrediencí. Tato kompozice dává chuť a tělo čaje . 

Při přípravě ve Vašem přístroji TEALOUNGE se intenzivně rozvíjí chuť a tmavě červená barva Wild Berry. Posaďte se a vychutnejte si tento speciální ovocný čaj všemi smysly.

Složení:  ibišek (43%), jablka (24%), sladké ostružiny (11%), lesní plody aroma (6%), lékořice, přírodní aroma, ostružiny, jahody, maliny, černý rybíz.

Balení obsahuje 8 kapslí

 

Wintertime - tato jemně naladěná směs je pro zimu jak stvořená. Harmonická kompozice z ovocných čajů s rafinovanou kořeněnou chutí - tak chutná zima!

Vychutnejte si šálek tohoto purpurového ovocného čaje čerstvě uvařeného v přístroji TEALOUNGE - a těšte se na příjemný zážitek s mírně pikantním nádechem.

Složení: ibišek, jablka (24%), sladká ostružina list, skořice (12%), kořeněné aroma (6%), pomerančový džus koncentrát, lékořice, zázvor, hřebíček.

Balení obsahuje 8 kapslí

Italian Lemon - Nechte se unést do Bella Italia. Setkává se zde temperamentní postoj k životu a smyslný požitek. Intenzivní chuť na slunci vyzrálých citronech v kombinaci se sladkým medovým aroma je poctou létu v Itálii.

Složení: Jablka, citrónové aroma (10%), sladké ostružinové listy, šípky, okyselovač: kyselina citronová, sladké listy, kořen čekanky, medové aroma, citrony, medové granule

Balení obsahuje 8 kapslí

Mediterranean Peach - Nechte se hýčkat dotekem středomořské atmosféry a objevte sladkou a ovocnou chuť sluncem políbených broskví. Sněte o tyrkysově modrém moři a jasném slunci a vychutnejte si tuto lahodnou kompozici ovocného čaje.

Složení:  Jablka, šípky, kořen čekanky, aroma broskve (7 %), okyselovadlo: kyselina citronová, granule broskvové šťávy (5 %), sladké listy, granule mučenky

Balení obsahuje 8 kapslí