Doprava zdarma nad 3.500,- kč.

Tealounge Kapslové sypané čaje

 
Akce Efekt lupa
  • 1 z 4

Vyberte si z 29. druhů kvalitních sypaných kapslových čajů pro systém Tealounge. Plně kompatibilní s přístroji Cafissimo a pomocí redukce lze použít i v Dolge Gustu. 

Dostupnost Skladem
Varianta
72 Kč    
Značka Teekanne
Kategorie Zelený čaj
 

Když uděláte šálek Finest Oolong ve svém přístroji TEALOUNGE, okamžitě si všimnete květinové noty a tónu šampaňského . Vychutnejte si tento čaj se svými přáteli, protože Oolong je považován za čaj dlouhého přátelství. Obzvlášť znalci černého a zeleného čaje ho velmi ocení. 

Složení: Semi-fermentovaný čaj (černý čaj / zelený čaj)

Balení obsahuje 8 kapslí

 

Pro Golden Green se do čajových listů přidává koncentrát koncentrovaného grapefruitu a citronové šťávy. Při přípravě v přístroji TEALOUNGE  zažijete, jak se ovocná šťáva kombinuje s čajem. Výsledkem je lahodný šálek aromatických ovocných chůtí.

Složení: Zelený čaj (69%), citrónová aroma (12%), citrónová šťáva koncentrát (8%), přírodního grapfruitové aroma (6%), grapfruitový džus koncentrát (5%).

Balení obsahuje 8 kapslí

 

Díky přístroji TEALOUNGE můžete snadno zvládnout perfektní přípravu Pure Sencha. Čerstvě uvařená pokrývá příjemně mírnou chuť a intenzivní tóny medu . 

Složení: zelený čaj

Balení obsahuje 8 kapslí

 

Čerstvě připravená Sencha Flower v přístroji TEALOUNGE,  je léčbou pro všechny smysly. Jeho jasná barva a příjemně mírně ovocná chuť Vás inspirují. Posaďte se a užijte si ji.

Složení: Zelený čaj (62%), listy sladkých ostružin, jablka (10%), bezový květ  (6 %), jablka, bezový květ.

 Balení obsahuje 8 kapslí